[WIDEO]: Sześć bramek w Dreźnie i trafienie Waldemara Soboty

Aktualizacja: 19 sty 2023, 10:22
31 sie 2019, 20:32

Sześć bramek zobaczyli kibice, którzy przybyli aby obejrzeć spotkanie 5. kolejki 2.Bundesligi pomiędzy Dynamem Drezno, a FC Sankt Pauli. Jedną z bramek dla gości zdobył Waldemar Sobota.

Na prowadzenie jako pierwsi wyszli goście po bramce Dimitrisa Diamantakosa. W szesnastej minucie wynik podwyższył Waldemar Sobota, który wykończył akcję całego zespołu. P29.minutach przyjezdni prowadzili już 3:0, a drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Dmitris Diamantakos. Gospodarze po stracie trzeciej bramki zaatakowali i przyniosło to skutej jeszcze przed przerwą gdy bramkę zdobył Jannis Nikolaou. Na początku drugiej połowy ten sam zawodnik po raz drugi pokonał bramkarza rywali. Pięć minut przed przerwą Sankt Pauli straciło trzecią bramkę i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Polski pomocnik na boisku przebywał do 6.1minuty, a jego zespół po pięciu kolejkach plasuje się na trzynastym miejscu w tabeli.

1.FC Dynamo Drezno – FC Sankt Pauli 3:3 (0:3)