[WIDEO] Teodorczyk wraca i strzela!

4 mar 2017, 21:48

Łukasz Teodorczyk po kontuzji i pauzie ze względu na żółte kartki wrócił na boiska Jupiler League i od razu strzelił gola! Reprezentant Polski trafił do siatki, ale jego Anderlecht uległ na wyjeździe KV Mechelen 2:3.

Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Najpierw w 27. minucie z rzutu karnego trafił Belg Seth de Witte, a trzy minuty później prowadzenie Mechelen podwyższył 20-letni Jordi Vanlerberghe.

Sygnał do ataku w drugiej połowie dał Łukasz Teodorczyk! Reprezentant Polski wykorzystał podanie Hanniego i posłał piłkę do bramki. Na 20 minut przed końcem był już remis, a do wyrównania doprowadził 26-letni holenderski obrońca Bram Nuytinck. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W 85. minucie “kropkę nad i” postawił Tim Matthys i dał swojej drużynie wygraną 3:2.

W tabeli Jupieler League RSC Anderlecht nie wykorzystał potknięcia Club Brugge i nadal jest drugi. KV Mechelen dzięki trzem punktom awansowało na piątą lokatę.