[WIDEO] Teodorczyk nie zwalnia tempa. Kolejny gol Polaka

26 gru 2016, 20:08

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę oraz zaliczył asystę w wygranym 2:0 spotkaniu z Charleroi w ramach 21. kolejki Jupiter League.

Reprezentant Polski spotkanie z Charleroi tradycyjnie rozpoczął w pierwszym składzie. Pierwsza połowa meczu mimo kilku okazji z obu stron zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej znów o sobie dał znać Łukasz Teodorczyk. W 74. minucie Polak wykorzystał podanie od Hanniego i ze stoickim spokojem podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem.

Pod koniec spotkanie gospodarze rzucili się do ataku, aby odrobić straty. Wykorzystali to przejezdni którzy wyprowadzili groźną kontrę. Biegnący prawym skrzydłem reprezentant Polski dośrodkował do nadbiegającym kolegów z drużyny, a jeden z nich zdołał podwyższyć prowadzenie.

Anderlecht ostatecznie wygrał spotkanie 2:0 i po 21 kolejkach z dorobkiem 41 punktów jest liderem Jupiter League. Łukasz Teodorczyk z 16 golami na koncie pewnie prowadzili w klasyfikacji strzelców.