[WIDEO] Teodorczyk nie zwalnia tempa. Polak strzela, a Anderlecht gromi

28 lis 2016, 01:37

Łukasz Teodorczyk po raz kolejny trafił do bramki rywali w spotkaniu ligowym. Tym razem zrobił to w meczu z Mouscron. Jego Anderlecht ostatecznie zwyciężył aż 7:0.

W spotkaniu 16. kolejki Jupiler League Anderlecht mierzył się z Mouscron. Reprezentant Polski po raz kolejny wyszedł w pierwszym składzie i już w pierwszej minucie pokonał bramkarza rywali. Łukasz Teodorczyk głową wykorzystał dogranie kolegi z drużyny.

W kolejnych minutach Anderlecht strzelił jeszcze trzy bramki i gospodarze schodzili do szatni prowadząc aż 4:0.

Polak opuścił plac gry w 67. minucie kiedy to zmienił go Capel. Fiołki po zejściu Teodorczyka zdołały zdobyć jeszcze trzy bramki i wygrać ostatecznie aż 7:0.

Były napastnik Lecha Poznań z 12 gola na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców.