[WIDEO] Trwa kapitalna seria Lokomotiwu, świetna asysta Krychowiaka!

3 lis 2018, 15:01

Lokomotiw Moskwa po fatalnym starcie sezonu zaczął imponować formą. Mistrzowie Rosji wygrali swój piąty ligowy mecz z rzędu pokonując na własnym stadionie w spotkaniu 13. kolejki Arsienał Tuła 3:1. Świetną asystą popisał się Grzegorz Krychowiak, który rozegrał całe spotkanie.

Reprezentant Polski wybiegł na boisko od pierwszej połowy, ale zagrał po raz kolejny jako środkowy obrońca. Z tej roli wywiązał się bardzo dobrze, a swój występ okrasił efektowną asystą przy bramce na 2:1 w 70. minucie Antona Miranchuka. Ten sam zawodnik ustalił też wynik spotkania cztery minuty później.

Wcześniej bramki padały w pierwszej połowie. Najpierw dla gospodarzy w 26. minucie trafił Howedes, z kolei na 10 minut przed końcem pierwszej połowy wyrównał Maxim Beljaev.

W tabeli rosyjskiej Premier Ligi Lokomotiw z dorobkiem 24 punktów w 13 meczach jest już wiceliderem, a do prowadzącego Zenitu traci cztery oczka, choć należy pamiętać, że lider swój mecz 13. kolejki rozegra dopiero jutro.

Lokomotiw Moskwa – Arsienał Tuła 3:1 (1:1)