[WIDEO] Wejście smoka! Karol Świderski bohaterem PAOK-u!

30 sty 2019, 22:40

Kapitalny start w nowym klubie ma nie tylko Krzysztof Piątek! W swoim drugim występie w barwach PAOK-u Saloniki swoją pierwszą bramkę i to od razu na wagę zwycięstwa zdobył Karol Świderski. Młodzieżowy reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w samej końcówce ligowego meczu z Gianniną dając wygraną gospodarzom 2:1!

Świderski pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie. W 67. minucie zastąpił na placu gry Limniosa przy stanie 1:1. Na kwadrans przed końcem rzutu karnego dla PAOK-u nie trafił Akpom, ale w samej końcówce z pomocą ruszył Polak. W 87. minucie wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wpakował futbolówkę do siatki gości.

W tabeli greckiej Super Ligi PAOK po 18. kolejkach z aż 8-punktową przewagą prowadzi w stawce, przed Olympiakosem i odstającym już znacznie od stawki AEK Ateny.