[WIDEO] Wszołek i Grosicki strzelają. QPR i Hull grają dalej!

15 sie 2018, 05:24

Paweł Wszołek wyszedł w podstawowym składzie Queens Park Rangers w meczu II rundy Pucharu Ligi Angielskiej i zdobył gola przyczyniając się do awansu swojego zespołu do kolejnej rundy.

Reprezentant Polski bramkarza rywali pokonał już w 6.minucie powiększając prowadzenie swojego zespołu.

Queens Park Rangers – Peterborough United 2:0 (2:0)
Freeman 3, Wszołek 6

Powody do zadowolenia ma również Kamil Grosicki, którego zespół pokonał po rzutach karnych Sheffield United 5:4, a reprezentant Polski wykorzystał swoja jedenastkę. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, a do wyrównania gospodarze doprowadzili kwadrans przed zakończeniem spotkania.

Sheffield United – Hull City 1:1 (0:1) 4:5k
Toral 18 – Sharp 75

Z rozgrywek odpadło natomiast Ipswich Town, którego zawodnikiem jest Bartosz Miałkowski. Zespół z Championship musiał uznać wyższość Exeter City przegrywając po rzutach karnych. Wychowanek Zatoki Braniewo obronił jedną z jedenastek jednak to nie wystarczyło do awansu jego zespołu.

Exeter City – Ipswich Town 1:1 (0:1) 4:3k
Jackson 37, Brown 64

W kolejnej rundzie zagra również Leeds United, którego zawodnikiem jest Mateusz Klich. Zespół byłego zawodnika Cracovii Kraków wyeliminował Bolton Wanderers, którego barwy reprezentuje Paweł Olkowski (cały mecz na ławce rezerwowych). Klich pojawił się na boisku w 68.minucie gdy wynik spotkania był już ustalony.

Leeds United – Bolton Wanderers 2:1 (2:0)