[WIDEO] Wysokie zwycięstwo Utrechtu, piękna asysta Klicha

18 lut 2018, 15:47

Kapitalny mecz rozegrał Utrecht i Mateusz Klich. W meczu 24. kolejki holenderskiej Eredivisie drużyna Polaka rozbiła na wyjeździe Rodę Kerkrade 4:1, a były pomocnik Wolfsburga, Twente czy Leeds zaliczył piękną asystę przy pierwszym trafieniu.

Goście kapitalnie rozpoczęli wyjazdowe spotkanie. Już w 13. minucie piękną asystą popisał się Mateusz Klich, a gola po strzele lobem zdobył Van de Streek.

W drugiej połowie Utrecht kontynuował swoją grę, która przyniosła rezultaty w 57. minucie. Na 2:0 podwyższył Van der Maarel, a sześć minut później swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Van de Streek. Rozmiary porażki na siedem minut przed końcem meczu zmniejszył Vancamp, ale w 90. minucie gospodarzy dobił Labyad ustalając tym samym wynik meczu.

W tabeli Eredivisie Utrecht z dorobkiem 41 punktów jest aktualnie 5., Roda ma aż o 24 “oczka” mniej i jest 16.