[WIDEO] Zieliński bohaterem Napoli! Poprowadził drużynę do zwycięstwa z bardzo trudnym rywalem!

25 sie 2018, 22:46

Piotr Zieliński podniósł Napoli z kolan i dzięki niemu, koledzy mogą cieszyć się z 3 punktów w pojedynku z AC Milan.

Dzisiejszy mecz Napoli – Milan zapowiadał się bardzo ekscytująco. 2. drużyna poprzedniego sezonu mierzyła się u siebie z 6. klubem rozgrywek 2017/2018. W pierwszym składzie Napoli wyszło dwóch Polaków – Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Pierwsza połowa przyniosła sporę zaskoczenie. mimo tego, iż przeważało Napoli, to jedynym strzałem Milan objął prowadzenie. Do przerwy było  0:1 dla gości. W strzałach stosunek wyglądał zupełnie inaczej: 11-1 dla Napoli.

Początek drugiej połowy też przyniósł niespodziankę, gdyż Calabria zdobył bramkę na 0:2 dla Milanu. Miało to miejsce w 49. minucie. Jednak w 53. minucie, dobrym plasowanym strzałem z 15. metra popisał się Piotr Zieliński, wpisując się tak po raz pierwszy na listę strzelców.

W tym momencie na tablicy wyników było 1:2. Napoli walczyło tutaj o zwycięstwo. Dlatego nie poddawali się i ciągle przeważali. Opłaciło się to w 67. minucie, kiedy to Piotr Zieliński po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Wykorzystał on źle wybitą piłkę przez obrońców i strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza Milanu.

Napoli dalej walczyło, co opłaciło się w końcówce. W 80. minucie gwiazda Napoli, Dries Mertens wykończył wspaniałe podanie od Allana, dając prowadzenie. AC Milan rzucił się wtedy do ataku, lecz bez skutku.

Piotr Zieliński zagrał genialny mecz, spędzając na boisku 72. minuty. Arkadiusz Milik zagrał całe spotkanie, zagrażając drużynie Milanu, Najdogodniejszą sytuację miał w końcówce pierwszej części spotkania, ale dobrą interwencją popisał się goalkeeper gości.