[WIDEO] Zwoliński się nie zatrzymuje. Siódme trafienie Polaka

6 paź 2018, 17:24

Łukasz Zwoliński zdobył swoją kolejną bramkę w chorwackiej ekstraklasie. Tym razem 25-latek trafił w wygranym 2:1 pojedynku z HNK Rijeką.

Pierwsza połowa pojedynku 10. kolejki chorwackiej ekstraklasy pomiędzy HNK Gorica, a HNK Rijeka zdecydowanie pod dyktando gości. To oni przeważali i zdołali to udokumentować bramką w 45. minucie. Wtedy to Puljnic wykorzystał jedenastkę i dał prowadzenie swojej drużynie.

Po przerwie drużyna Polaka się przebudziła i zaczęła dochodzić do głosu. W 54. minucie Łukasz Zwoliński dobijając uderzenie jednego ze swoich kolegów doprowadził do wyrównania. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylił w 80. minucie Atiemwen i tym samym gospodarze zainkasowali komplet punktów.

W meczu tym oprócz Łukasza Zwolińskiego wystąpiły jeszcze dwie inne postacie znane z boisk ekstraklasowych. W drużynie gospodarzy był to Matija Spicic (ex Wisła Kraków), a u przyjezdnych Antonio Colak (ex Lechia Gdańsk). W kadrze meczowej zabrakło kontuzjowanego Michała Masłowskiego.

Były napastnik Pogoni Szczecin z 7 golami na koncie jest współliderem klasyfikacji strzelców.

HNK Gorica 2-1 HNK Rijeka