[WIDEO] Zwycięstwo Anderlechtu, Teodorczyk bohaterem!

8 wrz 2017, 22:46

Anderlecht Bruksela pokonał na własnym stadionie Sporting Lokeren 3:2, bohaterem zespołu ze stolicy został Łukasz Teodorczyk, który zwycięską bramkę zdobył w dziewięćdziesiątej minucie spotkania.

Mecz rozpoczął się dla mistrzów Belgii wyśmienicie, bo już w 3.minucie Henry Onyekuru wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, które udało otrzymać się zaledwie przez 180 sekund. Tyle czasu potrzebował Sporting aby doprowadzić do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Mirić. W 36. minucie wzdłuż bramki zagrał Marzo, którego podanie wykończył strzałem z piętnastu metrów Skúlason. Trzynaście minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry do remisu doprowadził Onyekuru, a wynik spotkania ustalił Łukasz Teodorczyk w 90.minucie wykorzystując zagranie w pole karne.

Anderlecht Bruksela 3-2 Sporting Lokeren