Widzew ukarany po meczu z ŁKS-em. Musi zapłacić wysoką karę

22 lut 2024, 11:32

Rzecznik prasowy Widzewa Łódź Marcin Tarociński ogłosił, że klub został ukarany za zachowanie kibiców przy okazji derbowego starcia z ŁKS-em. Wskutek odpalenia pirotechniki, Komisja Ligi nałożyła karę w wysokości 60 tysięcy złotych.Widzew lepszy w derbach Łodzi

Rozgrywane w ostatni weekend derby Łodzi były najciekawszym spotkaniem 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie rozgrywane na obiekcie ŁKS-u obejrzało z trybun blisko 15 tysięcy kibiców, a lepszy okazał się Widzew, który po dwóch bramkach po przerwie wygrał ten prestiżowy pojedynek 2:0.

Wśród kibiców znalazła się grupa fanów Widzewa, która przygotowała oprawy pirotechniczne. Sędzia Szymon Marciniak dwukrotnie musiał przerywać spotkanie, ponieważ dym uniemożliwiał dalszą grę. Przerwy nie były długie, ale mogły wybić z rytmu zawodników.

Widzew ukarany za zachowanie kibiców

Do sprawy odniósł się rzecznik prasowy Widzewa Łódź Marcin Tarociński, który za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że Komisja Ligi ukarała klub za niewłaściwe zachowanie kibiców. Zgodnie z jego komunikatem, klub będzie musiał zapłacić karę finansową w wysokości 60 tysięcy złotych.

To nie wszystko, jeśli chodzi o konsekwencje zachowania kibiców Widzewa. Ponadto zorganizowana grupa fanów nie będzie mogła się udać na dwa kolejne ligowe spotkania derbowe z ŁKS-em w rozgrywkach mistrzowskich.Raków Częstochowa ma problem. Ważny piłkarz wypada do końca sezonu

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA