Wielki mecz Zylli. Dwa gole młodzieżowego reprezentanta Polski dla Bayernu!

Aktualizacja: 2 lut 2023, 14:17
14 wrz 2019, 16:23

Fantastyczny mecz Marcela Zylli w barwach drugiego zespołu Bayernu Monachium. Polski pomocni strzelił dwie bramki w zremisowanym spotkaniu z SG Sonnenhof Grossaspach.

Mecz ósmej kolejki pomiędzy podejmującymi na własnym stadionie piłkarzami z Aspach a monachijczykami zakończył się remisem 2:2. Spory udział w ostatecznym rezultacie miał Marcel Zylla, który na listę strzelców wpisał się w 24. i 45. minucie.

Do przerwy ekipa młodzieżowego Reprezentanta Polski i uczestnika tegorocznych Mistrzostw Świata U-20 prowadziła z zajmującą 18. miejsce w ligowej tabeli drużyną, lecz ta zdołała wrócić do optymalnej dyspozycji doprowadzając do wyrównania. Brami dla gospodarzy strzelili Dominik Martinović i Panagiotis Vlachodimos.

Tym samym nie wiele zmienia się na dole tabeli 3. ligi niemieckiej. 18. pozycje zachowuje SG Sonnenhof, zaś Bayern plasuje się o jedną lokatę wyżej.

Dla Zylli był to szósty mecz w tegorocznym sezonie 3. ligi niemieckiej i siódmy w oficjalnym spotkaniu seniorskiej ekipy Bayernu. W poprzednim roku zagrał w jednym meczu 4. ligi regionalnej.