Wielki Messi pogrążył Bayern Lewandowskiego!

6 maj 2015, 22:38

FC Barcelona po fantastycznym spotkaniu pokonał Bayern Monachium na Camp Nou 3:0 w pierwszym półfinałowym spotkaniu piłkarskiej Champions League!

W pierwszej połowie stroną dominującą była “Duma Katalonii”, jednak nic z tego nie wynikało, co więcej w statystykach przewagę posiadania piłki miał nawet Bayern. Najlepszą okazję w 12. minucie miał Luiz Suarez, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Szybko odpowiedzieć mógł Robert Lewandowski, który zamknął wślizgiem dośrodkowanie Muellera z prawej strony boiska, ale nieczysto trafił w piłkę na 6. metrze!

W drugiej połowie obraz gry się nie zmieniał. Dużo piłką grał Bayern, ale nic z tego nie wynikało. Z kolei ataki Barcelony były coraz groźniejsze. Wynik 0:0 utrzymywał się jednak aż do 77. minuty. Wtedy to swoim kunsztem popisał się Leo Messi. Dani Alves odzyskał piłkę na prawym skrzydle, podał do Messiego, a Argentyńczyk trafił do siatki precyzyjnym płaskim strzałem z 20 metrów!

To nie był jednak koniec. Już 3 minuty później Messi “ukąsił” po raz drugi. Ruszył prawym skrzydłem, z dziecinną łatwością “wkręcił” w ziemię Jeroma Boaetenga i nad Neuerem umieścił piłkę w siatce.

Kiedy obie drużyny czekały już na ostatni gwizdek Leo Messi popisał się niesamowitym, prostopadłym podaniem do Neymara, ten w starciu z Neuerem był bezbłędny i tym samym dobił bezradny dziś Bayern!