Wielki pech Jakuba Modera. Polak doznał kontuzji w meczu Premier League

2 kwi 2022, 19:16

W ramach 31. kolejki Premier League drużyna Brighton grała z Norwich City. Niestety, mecz zakończył się pechowo dla reprezentanta Polski Jakuba Modera. Zawodnik dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego musiał opuścić boisko na noszach.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Jakub Moder na Amex Stadium spędził jednak tylko pięć minut. Opiekun Mew wpuścił na boisko reprezentanta Polski przy stanie 0:0, aby ten pomógł odmienić losy meczu. Stało się jednak inaczej, a 22-latek już po kilku chwilach na murawie doznał kontuzji. Rozgrywający nabawił się urazu kolana, a co najgorsze, stało się to bez kontaktu z innym zawodnikiem.

Na razie nie wiadomo, jak groźna jest kontuzja Modera. Wychowanek Lecha Poznań przejdzie dopiero specjalistyczne badania, a nam pozostaje czekać na oficjalny komunikat angielskiego klubu. Wszyscy mają jednak nadzieję, że uraz nie wykluczy piłkarza z gry na długie miesiące, gdyż byłaby to nie tylko tragedia dla reprezentacji Polski, ale również ogromny cios dla drużyny Brighton.

Jakub Moder w sezonie 2021/202 przywdziewał trykot Mew już 32 razy. Polak na angielskich boiskach strzelił 2 gole i zaliczył 4 asysty. Portal Transfermarkt jego wartość wycenia na 12 milionów euro.