Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Wielki powrót Krystiana Bielika? Talent Arsenalu może zagrać w Ekstraklasie!

Wielki powrót Krystiana Bielika? Talent Arsenalu może zagrać w Ekstraklasie!

0
Foto: telegraph.co.uk

Krystian Bielik już latem miał odejść z Arsenalu na wypożyczenie do innego klubu, lecz wówczas jego plany pokrzyżowała kontuzja barku, w wyniku której utalentowany środkowy obrońca musiał poddać się operacji. Zimą 20-latkowi nie będzie już stało nic na przeszkodzie do zmiany barw klubowych.

Wiele wskazywało na to, że Polak ponownie uda się na wypożyczenie do Championship, gdzie spędził ubiegłoroczną wiosnę, reprezentując Birmingham City. Sam Bielik zdradził niedawno, że jego sprowadzeniem zainteresowani są przedstawiciele Norwich City i Nottingham Forrest. Okazuje się jednak, że młodzieżowy reprezentant Polski może także wrócić do Ekstraklasy.

Jak na twitterze poinformował Krzysztof Stanowski, transferem swojego byłego gracza zainteresowana jest Legia Warszawa. Mistrzowie Polski poszukują wzmocnień w formacji defensywnej, ponieważ w najbliższym czasie sprzedany do francuskiego Bordeaux może zostać Michał Pazdan. Najprawdopodobniej w poniedziałek kontrakt z “Wojskowymi” podpisze William Rémy, lecz nie jest to przeszkodą w zakontraktowaniu jeszcze jednego stopera. Z Legią tej zimy pożegna się bowiem również Jakub Czerwiński. Bielik jest dla warszawian jedną z opcji – na celowniku klubu ze stolicy znalazł się też inny młodzieżowy reprezentant Polski, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Komentarze