Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Wisła kompletuje skład na wiosnę w Ekstraklasie? Kolejni piłkarze wracają do klubu

Wisła kompletuje skład na wiosnę w Ekstraklasie? Kolejni piłkarze wracają do klubu

0

Wisła Kraków nadal nie jest pewna występów w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy, bowiem obecnie jej licencja jest zawieszona. W stolicy Małopolski wierzą jednak, że uda się uporać z zadłużeniem i klubowi nie grozi degradacja, dlatego przygotowują kadrę na drugą część sezonu.

Już wczoraj informowaliśmy TUTAJ, że “Biała Gwiazda” skróciła wypożyczenie Krzysztofa Drzazgi, który jesienią dla pierwszoligowej Puszczy Niepołomice strzelił 7 bramek i zanotował 3 asysty w 20 spotkaniach.

Dzisiaj oficjalna strona Wisły poinformowała także, że do Krakowa z wypożyczeni powracają Kacper Chorążka i Wojciech Słomka. Pierwszy z nich to utalentowany 19-letni bramkarz, który jesienią był zaledwie rezerwowym, a najczęściej trzecim golkiperem w ekipie lidera Fortuna 1 ligi i nie zdołał nawet zadebiutować w Rakowie Częstochowa. Na tym samym poziomie prezentował się o rok starszy skrzydłowy Słomka, który dla GKS-u Katowice zanotował w sumie 7 występów.

Z ekipy 13-krotnego mistrza Polski odeszło już trzech zawodników – Jakub Bartkowski, Dawid Kort i Zdeněk Ondrášek. Bardzo możliwe jest rozwiązanie kontraktów z kolejnymi graczami, takimi jak choćby Zoran Arsenić czy Tibor Halilović. Martinem Koštalem zainteresowany jest natomiast klub z Lotto Ekstraklasy, o czym można przeczytać TUTAJ.

Komentarze