Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Wisła łapie oddech! Jest nowy sponsor!

Wisła łapie oddech! Jest nowy sponsor!

0

Wisła Kraków w dniu dzisiejszym oficjalnie przedstawiła swojego nowego sponsora. Będzie nim firma Profix, zajmująca się produkcją i budowaniem hal stalowych. 

O problemach finansowo-organizacyjnych w krakowskim klubie wiadomo od dawna. Następowała kilkukrotna zmiana właściciela Wisły Kraków S.A, później rozwiązano drużynę rezerw i pozbawiono pracy kilku trenerów pierwszego zespołu. Wszystko po to, by do maksimum ograniczyć koszty, poprawić sytuację finansową i w konsekwencji uratować tak wielki klub, jakim jest Wisła, od upadku.

Dzisiaj oficjalna strona Wisły poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą Profix, która zajmuje się dystrybucją hal stalowych. Jest to koncern z siedzibą w Krakowie od 1987 roku, a jej właściciel od dziecka jest przywiązany do Wisły. To właśnie miało być głównym powodem, dla którego została nawiązana współpraca.

Mamy nadzieję, że nasza pomoc przyczyni się do dynamicznego rozwoju klubu. Skąd decyzja o zaangażowaniu się naszej firmy w wiślacki projekt w charakterze Sponsora? Odpowiedź jest prosta – przywiązanie do Wisły Kraków. Od dziecka kibicuję Wiśle. Na pierwszy mecz zabrał mnie tata, a przy Reymonta grał też mój dalszy wujek, Andrzej Targosz” – podkreśla, na łamach strony krakowskiego klubu, pan Krzysztof Targosz, Członek Zarządu firmy Profix.

Nie jest to jednak sponsor główny, który będzie widniał na koszulkach Wisły Kraków podczas rozgrywanych meczów, jednak niewykluczone, że w ciągu kilku miesięcy takowy również się pojawi.

 

Komentarze