Wisła wciąż liderem

18 mar 2016, 22:33

Wisła Płock umocniła się na pozycji lidera I ligi, pokonując 2:0 legnicką Miedź 2:0.

Lider pierwszej ligi- Wisła Płock wygrywając dzisiejszy mecz umacniała się na pozycji lidera, zważywszy, że grali z Miedzią, na której nie ciążył żaden ciężar gatunkowy tego meczu.

Pierwsza połowa, a konkretniej jej początek wcale nie zwiastował nam pięknego widowiska. Niestety piłkarze jednej i drugiej ekipy częściej leżeli na murawie aniżeli rozgrywali akcje. Zwłaszcza więcej spodziewaliśmy się po grze lidera, który dopiero w 34. minucie za sprawą Damiana Piotrowskiego wyszedł na prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Przerwa nie wpłynęła na poprawę gry. Dalej oglądaliśmy przeciętne widowisko, w którym Wisła nie chciała stracić prowadzenia, natomiast goście próbowali nieskutecznie odrobić straty. W doliczonym czasie gry gdy Miedź ruszyła do ataku niemal całym, za co została skarcona, bowiem Łuczak wykorzystał swoją szansę i mecz zakończył się rezultatem 2:0.

Wisła Płock- Miedź Legnica 2:0 (34’Piotrowski, 90+2’Łuczak)