Włosi pokonują Albanię. 90 minut Sadiku

9 paź 2017, 22:52

Reprezentacja Squadra Azzurra pokonała w Szkodrze Albanię 1-0 po golu Antonio Candrevy. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał napastnik Legii Warszawa – Armando Sadiku.

Mecz obfitował w ilość strzałów. Gospodarze oddali ich na bramkę 11, zaś goście z Półwyspu Apenińskiego o 8 więcej. W 21. minucie dobrą okazję na otwarcie wyniku spotkania miał Ciro Immobile, lecz uderzenie napastnika Lazio Rzym zostało zatrzymane przez Etrita Berishę. Ten sam zawodnik tuż przed zejściem do szatni na przerwę obił konstrukcję bramki, uderzając w poprzeczkę.

Jedyną jak się okazało bramkę w tym spotkaniu zanotował Antonio Candreva. Włoski pomocnik znalazł się we właściwym miejscu o właściwej porze i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Albanii.

Armando Sadiku (Legia Warszawa) na placu gry przebywał przez pełne 90 minut, mając swoją dobrą szansę w 28. minucie meczu, lecz na posterunku w bramce Włochów stał niezawodny Gianluigi Buffon.

Włosi zagrają w barażach o Mistrzostwa Świata. W swojej grupie zostali wyprzedzeni przez Hiszpanów, a Albania kończy te eliminacje z 13 punktami na trzecim miejscu.

Albania – Włochy 0:1 (0:0)

0:1 Candreva 73′