Strona główna Piłka nożna Włoskie media doceniły występ Łukasza Skorupskiego

Włoskie media doceniły występ Łukasza Skorupskiego

0
Foto: sscalcionapoli1926.altervista.org

Łukasz Skorupski jest chwalony przez włoskie media za swój występ przeciwko Juventusowi Turyn. Pomimo starań polskiego bramkarza jego Bologna uległa mistrzowi Włoch 1:2.

Trzykrotny reprezentant Polski był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem swojego zespołu, a włoski “Eurosport” za jego występ dał mu 6,5.

Na notę 6,0 zasłużył zdaniem Tuttumercatoweb.com, który wystawienie następujące noty argumentuje następująco “Odrodził się po bramce Cristiano Ronaldo, popisując się kilkoma interwencjami. Bez niego porażka byłaby wyższa“. Również na 6,9 oceniono grę 28-latka na stronie corriere.it.

Sam zawodnik zaraz po spotkaniu tak skomentował występ swojego zespołu z mistrzem Włoch ” Szkoda, że nie udało nam się wygrać. Mamy poczucie żalu, bo mogliśmy wrócić do Bolonii z punktem, który byłby dla nas jak zwycięstwo. Na stadionie Juventusu nie ma miejsca na błędy, za każdy jest się karanym. Wziąłem pełną odpowiedzialność za pierwszego straconego gola, ale później udało mi się pomóc zespołowi “. http://credit-n.ru/oformit-kredit-online.html

Komentarze