wtorek, 28 czerwca, 2022

Wraca temat Michała Pazdana w Hiszpanii!

Znowu coraz głośniej robi się wokół osoby Michała Pazda i jego ewentualnego odejścia zza granicę. Jak poinformował wczoraj portal elgoldigital.com – Betis Sewilla zmuszony jest do znalezienia następcy dla Germana Pezzelli, który lada moment przeniesie się do Interu Mediolan. Dobrą alternatywą dla 26-latka wydaje się być stoper reprezentacji Polski.

29-latek z Krakowa łączony był z klubem z Andaluzji już w zeszłym roku. Wtedy jednak negocjacje stanęły w martwym punkcie. Mimo tego, wydaje się, że sprawa sprowadzenia obrońcy mistrzów Polski do Hiszpanii może się niedługo odrodzić, gdy do Serie A odejdzie kluczowy gracz Betisu – German Pezzella.

Pazdan z warszawską drużyną związany jest od 2015 roku, kiedy to po fantastyczny sezonie i zdobyciu brązowego medalu odszedł za 700 tys. euro z Jagiellonii Białystok. Od tego momentu w barwach Wojskowych wystąpił w 84 spotkaniach.

Mówi się, że włodarze ekipy z Primera Divison są skłonni wyłożyć około 2 mln euro za objawienie mistrzostw Europy z ubiegłego roku.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA