Nie wszyscy Lechici w pełni zdrowia

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:42
19 cze 2016, 00:34

W sobotnim sparingu z Victorią Września Lech Poznań musiał radzić sobie bez trójki swoich graczy. Ze wzgledu na urazy nie zagrali Darko Jevtić, Nicki Bille oraz Radosław Majewski.

Lech Poznań w spotkaniu z Victorią urządził sobie prawdziwą strzelaninę. Kolejorz wygrał sparing aż 9:0. Niestety nie mogli w nim uczestniczyć ze wzgęledu na urazy Nicki Bille, Radosław Majewski oraz Darko Jevtić. Jednak jak się okazje kontuzje te nie są groźne.

– Z oględzin tych kontuzji wynika, że wszyscy powinni być gotowi na pierwszy trening podczas zgrupowania. Nie są to groźne urazy i powinni być do naszej dyspozycji od początku obozu – przyznaje trener Lecha Jan Urban.

Oprócz tej trójki nie zagrali także Maciej Makuszewski oraz Paulus Arajuuri. Ten pierwszy dostał kilka dni wolnego ze względów osobostych, a z kolei Fin dołączy do reszty drużyny dopiero w poniedziałek.

Z kolei tylko 45 minut mógł zagrać Robert Gumny. Defensor w pierwszej połowie stłukł sobie mięsień Achillesa i nie był w stanie zagrać dłużej.

– Miał zagrać w drugiej połowie sparingu, ale zdrowie mu na to nie pozwoliło – mówi szkoleniowiec Kolejorza.

źródło: lechpoznan.pl