Strona główna Piłka nożna Wszystko jasne. Poznaliśmy przyszłość Kulenovicia w Legii!

Wszystko jasne. Poznaliśmy przyszłość Kulenovicia w Legii!

0
N/z Maciej Gajos, Sandro Kulenovic, Rafal Janicki fot. Marta Winnowicz

Bardzo blisko przenosin do Barnsley, czyli beniaminka Championship był chorwacki napastnik Legii Warszawa, Sandro Kulenović. Jednak wicemistrz Polski odrzucił bardzo dobrą ofertę za 19-latka.

Rozmowy z angielskim klubem były i nadal są bardzo zaawansowane. Barnsley wysłała Legii ofertę rzędu 2,7 mln euro. Jednak klub z Łazienkowskiej odrzucił tę kwotę. Dla beniaminka Championship byłby to najdroższy transfer w historii klubu. Poprzedni wynosił 2.25 mln euro.

Kulenoviciem oprócz angielskiego klubu jest zainteresowane również Hoffenheim z niemieckiej Bundesligi. Legia wstrzymuje się ze sprzedażą utalentowanego napastnika, licząc na większy zarobek z Chorwata, który jest wychowankiem Dinama Zagrzeb. Ma na swoim koncie również przygodę w Juventusie.

Sandro Kulenović jest piłkarzem Legii od 2016 roku. Jednak w klubie zadebiutował w poprzednim sezonie. Wówczas wystąpił w 21 meczach, strzelając 4 gole. W niedawnym meczu eliminacji do Ligi Europy z KUPS Kuopio, Chorwat nie wykorzystał rzutu karnego. Jednak mimo to Legia awansowała do kolejnej rundy, w której zmierzy się z greckim Atromitosem.

Komentarze