Wygrana “Czerwonych diabłów” w polskim meczu!

27 lut 2015, 23:27

Kaiserslautern wygrało na własnym stadionie w meczu 23. kolejki spotkań 2. Bundesligi z Furth Kacpra Przybyłki 2:1.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy w 37. minucie zdobył Zimmer. Zaraz po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Lowe z rzutu karnego i gdy wszystkim wydawało się, że “Czerwone diabły” spokojnie dowiozą prowadzenie do końca Gießelmann na 5 minut przed zakończeniem spotkania zdobył kontaktową bramkę.

Na szczęście dla gospodarzy nic więcej się nie wydarzyło i to oni cieszyli się z końcowego triumfu. Mateusz Klich sprowadzony przed rundą wiosenną do Kaiserslautern wszedł na ostatnie 18 minut zmieniając strzelca drugiej bramki. Z kolei w barwach Furth pełne 90 minut w ataku zagrał reprezentant Polski do lat 21- Kacper Przybyłko.

W tabeli Kaiserslautern jest trzecie tracąc tylko 3 punkty do liderującego Ingolstadt. Furth jest 13 i ma aż 7 oczek przewagi nad strefą spadkową.