Wysoka porażka Osmanlisporu z Szukałą w składzie

19 paź 2015, 22:38

Łukasz Szukała bo wielu problemach zarówno w kadrze jak i w klubach wrócił w końcu do gry. Niestety nie będzie mógł zaliczyć swojego pierwszego od dawna całego meczu do udanych. Jego Osmanlisor uległ na własnym stadionie İstanbul Başakşehir FK aż 0:3!

Goście strzelaninę rozpoczęli dopiero w drugiej połowie. Najpierw w 54. minucie na prowadzenie Basaksehir wyprowadził Yalcin Ayhan. 13 minut później było już 0:2, a kibiców zgromadzonych na stadionie zasmucił Edin Visća. W doliczonym czasie gry gospodarzy pogrążył Brazylijczyk Doka Madureira.

Łukasz Szukała zagrał 90 minut i zdążył w tym czasie otrzymać żółtą kartkę. Jego poprzedni występ w tureckim klubie, a zarazem debiut miał miejsce ponad miesiąc temu.

W tabeli tureckiej ekstraklasy İstanbul Başakşehir FK jest 8. Osmanlisor przez dzisiejszą porażkę spadł na 9. lokatę.