Wysoka wygrana Dynama. 12 minut Teodorczyka

20 lis 2015, 19:52

Dynamo Kijów wygrało na wyjeździe z Olimpikiem Donieck 3:0 (2:0) podczas meczu 15. kolejki ukraińskiej ekstraklasy.

Od początku do końca to drużyna gości dominowała na boisku. Pierwszą bramkę dla Dynama zdobył w 25. minucie Junior Moraes po podaniu Denysa Garmasha. Zespół z Kijowa nie poprzestawał w atakach na bramkę przeciwnika. W doliczonym czasie gry padła druga bramka dla gości. Tym razem to Garmash strzelił gola, a Moraes asystował.

W drugiej połowie także Dynamo kontrolowało grę. Wyraźną przewagę golem z karnego udokumentował Oleg Gusev. Wynik nie uległ już zmianie i zasłużenie Dynamo wygrało aż 3:0.

Łukasz Teodorczyk powoli wraca do gry po poważnej kontuzji nogi. Dziś pojawił się na boisku w 78. minucie zastępując strzelca pierwszej bramki.

Olimpik Donieck – Dynamo Kijów 0:3 (0:2)