Wysokie ligowe zwycięstwo Dynama Kijów. Tomasz Kędziora poza składem!

10 mar 2019, 17:54

Dynamo Kijów pokonało aż 4:0 Arsenał Kijów w ramach 21. kolejki ukraińskiego Premier League. Poza meczową “osiemastką” znalazł się reprezentant Polski Tomasz Kędziora.

Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie spotkania. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 28. minucie Denys Garmash. W 37. minucie bramkę na 2:0 zanotował Brazylijczyk Sidcley Ferreira Pereira. Chwilę później prowadzenie podwyższył strzelec pierwszego gola Denys Garmash. Tuż przed przerwą wynik spotkania na 4:0 ustalił z kolei 21-letni Viktor Tsygankov. który wykorzystał rzut karny.

Tomasz Kędziora nie znalazł się dziś w kadrze meczowej, bo trener Aleksandr Khatskevich dał mu prawdopodobnie odpocząć po czwartkowym starciu Dynama Kijów z Chelsea w 1/8 finału Ligi Europy (0:3).