Strona główna Piłka nożna Z Ekstraklasy do rosyjskiego potentata?!

Z Ekstraklasy do rosyjskiego potentata?!

0

Według rosyjskiego portalu sport24.ru bramkarz Miedzi Legnica, Sosłan Dżanajew może trafić do prawdziwego potentata rosyjskiego futbolu- CSKA Moskwa.

W najbliższej przyszłości Sosłan Dżanajew może podpisać umowę z CSKA na rok. Inicjatywa należy do Wiktora Gonczarenki, który chce zobaczyć silnego konkurenta Akinfiejewa. Sosłan mógł trafić do Zenitu , ale negocjacje załamały się z powodu braku wychowanków w klubie przed rozpoczęciem Ligi Mistrzów. Była też informacja, że ​​Sosłan może skończyć w Soczi, ale bramkarz odmówił. Według Sport24, w przypadku pojawienia się w CSKA Dżanajewa, Ilya Pomazun, zmiennik Akinfeeva, opuści zespół.

32-letni bramkarz występował w barwach Miedzi Legnica, z którą podpisał kontrakt pod koniec lutego bieżącego roku. Już w pierwszym spotkaniu siatka jego bramki zatrzepotała dwa razy, a w sumie rosyjski zawodnik w siedmiu meczach puścił 11 bramek. Miedź spadła do I ligi i nie odnowiła kontraktu z Dżanajewem.

Bramkarz otrzymał ofertę podpisania rocznego kontraktu z CSKA Moskwa, jednak przeciwnikiem pojawienia się zawodnika w klubie są kibice, którzy nie chcą byłego zawodnika Spartaka Moskwa w swojej drużynie.

Rosjanin oprócz Spartaka Moskwa i Miedzi Legnica grał również w FK Rostow, Rubinie Kazań i Tereku Groznym. Był również na liście zawodników mających grać na zeszłorocznych Mistrzostwach Świata, jednak ostatecznie Stanisław Czerczesow nie zdecydował się dać szansy bramkarzowi.

Komentarze