Strona główna Piłka nożna Zachwyt nad Mateuszem Boguszem

Zachwyt nad Mateuszem Boguszem

0

Znani piłkarscy trenerzy kierują słowa pochwały w stronę Mateusza Bogusza. 18-latek jest obecnie graczek występującego w Championship – Leeds United. 

W tym sezonie Polak zagrał tylko w jednym meczu Pucharu Ligi, lecz to i tak spory sukces porównując to do poprzedniego sezonu, w którym występował w 2 lidze polskiej.

Już dawno nie widziałem tak idealnie filtrującego obronę rywala podania – zauważył menadżer ekipy Polaka, Marcelo Bielsa.

W tej samej opinii pozostaje szkoleniowiec, dzięki któremu Bogusz załapał się do dorosłej drużyny Ruchu Chorzów. Juan Ramon Rocha cytował słowa Bielsy na łamach Super Expressu.

Już teraz można spokojnie wyceniać go na 5 milionów funtów, a to dopiero początek. Cieszę się, że mogłem pomóc. Zrobiłem to zupełnie bezinteresownie, już taki romantyczny jestem i taki umrę. Najważniejsze, że wszyscy po tym transferze są zadowoleni. Bielsa żartuje, że w zamian muszę przyjąć zaproszenie i przylecieć na mecz Leeds – dodaje Rocha. http://credit-n.ru/offers-zaim/denga-zaimy-nalichnimi.html

Komentarze