Strona główna Piłka nożna Tak zagramy ze Słowenią? Przewidywany skład!

Tak zagramy ze Słowenią? Przewidywany skład!

0
Foto: Worldsoccer.com

Już dziś o 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko ze Słowenią i tym samym zakończy jakże piękny rok dla polskiej piłki. W tym spotkaniu na pewno nie wystąpią: Robert Lewandowski, Kamil Glik i Łukasz Piszczek więc skład podopiecznych będzie przemeblowany…

Według naszych informacji tak będzie wyglądało zestawienie wyjściowe naszych „Orłów”:

W bramce stanie Wojciech Szczęsny, który zostanie zmieniony w przerwie przez Artura Boruca lub Łukasza Skorupskiego. Wolne najprawdopodobniej otrzyma Łukasz Fabiański.

Obrona zostanie złożona głównie z Legionistów. Od prawej strony: Bartosz Bereszyński zastępujący Piszczka, Michał Pazdan, czyli obok Glika ostoja naszej defensywy, jego „pomocnikiem” będzie Igor Lewczuk, z kolei na lewej flance znajdzie się miejsce dla Artura Jędrzejczyka.

W linii pomocy wystąpi Grzegorz Krychowiak, który dzięki grze w kadrze będzie mógł złapać rytm meczowy i z większą nadzieją wrócić do klubu. Obok pomocnika PSG zobaczymy Krzysztofa Mączyńskiego, z kolei bardziej wysunięty będzie Piotr Zieliński. Na bokach zagrają Jakub Błaszczykowski i Bartosz Kapustka.

Jedynym nominalnym napastnikiem będzie z kolei Łukasz Teodorczyk.

Komentarze