niedziela, 2 października, 2022

Zaskakująca decyzja Ekstraklasy. Legia nie odbierze pucharu w przypadku mistrzostwa!

Nadal nie wiadomo kto zdobędzie w tym roku mistrzostw Polski. Niewątpliwie największe szanse na to ma Legia Warszawa, która potrzebuje w dwóch meczach czterech punktów by nie oglądać się na rywali. Scenariuszy jest kilka, a jednym z nich jest taki, że mistrzostw stołeczna drużyna zapewni sobie w Poznaniu…

– Jesteśmy po rozmowach na poziomie Ekstraklasy. Zależy nam na tym, by kibice, którzy przyjdą na mecz z Legią, mogli bezpiecznie się na nim pojawić, jak i opuścić stadion. Ceremonii wręczania ewentualnego trofeum na obiekcie nie będzie – stwierdził na antenie „Radia Poznań”, Łukasz Borowicz, rzecznik Lecha.

Wszystko wskazuje więc na to, że ceremonia wręczenia pucharu odbyłaby się, gdyby tytuł zdobył Lech Poznań. Jeśli to Legia zostanie najlepszą drużyną sezonu 2017/2018, puchar i medale otrzyma najprawdopodobniej dopiero na gali LOTTO Ekstraklasy w poniedziałek 21 maja.

– Nie jest tak, że nie będzie żadnej ceremonii. Jeśli Lech zdobyłby tytuł, dostałby puchar w Poznaniu. W momencie gdy Legia zapewni sobie mistrzostwo w 37. kolejce, zrezygnujemy z dekorowania mistrza kraju. Chodzi o względy bezpieczeństwa – skomentował sytuację w rozmowie z Legia.Net Bartosz Orzechowski, menedżer ds. komunikacji w Ekstraklasie S.A.

 

 Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA