Zawisza rozbił Miedź w hicie kolejki!

21 sie 2015, 22:39

Zawisza Bydgoszcz mimo słabego początku rozbił 4:1 na własnym stadionie Miedź Legnica w meczu inaugurującym 4. kolejkę I ligi.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 8. minucie za sprawą Bartosza Ślusarskiego objęli prowadzenie.

Taki obrót sprawy nie zniechęcił jednak Bydgoszczan, który zaraz po stracie bramki ruszyli do ataku. Na wyrównanie musieli jednak czekać blisko 30 minut. W 36. minucie jednak do remisu doprowadził Jakub Smektała.

W drugiej części spotkania dzielili i rządzili już tylko gospodarze. Najpierw w 49. minucie na 2:1 strzelił Lewicki. Kwadrans później prowadzenie podwyższył nowy nabytek Zawiszy- Vasil Panayotov, a na kwadrans przed końcem meczu dzieła zniszczenia dokonał ponownie Jakub Smektała.

W tabeli Zawisza wyszedł na prowadzenie z 7 punktami na koncie. Miedź niestety negatywnie zaskakuje i jest zaledwie 16. z dwoma oczkami.