Zawodnicy Górnika Zabrze i GKS-u Tychy trenują ze Stomilem Olsztyn

Na dzisiejszym treningu pierwszoligowego Stomilu Olsztyn pojawiło się trzech nowych zawodników, którzy mogą wzmocnić Dumę Warmii przed startem sezonu.

Pierwszym z testowanych graczy jest Nikolas Wróblewski, który jest zawodnikiem GKS-u Tychy. 20-letni napastnik w minionym sezonie nie zdołał rozegrać żadnego spotkania w Fortunie I Lidze. Zawodnik po raz ostatni na boisku pojawił się w sezonie 2017/2018 w spotkaniu przeciwko Puszczy Niepołomice. Wychowanek GKS-u Tychy rozegrał dotychczas 17 spotkań na poziomie pierwszej ligi.

Drugim zawodnikiem, który pojawił się na treningu Stomilu jest Daniel Smuga, który przymierzany był do olsztyńskiego zespołu w poprzednim sezonie jednak wybrał wypożyczenie do Wigier Suwałki. W minionym sezonie 22-letni napastnik rozegrał w barwach Górnika Zabrze 15 spotkań w których zdobył jedną bramkę. W rundzie wiosennej gdy napastnik był wypożyczony do Wigier Suwałki rozegra siedem spotkań zdobywając jedną bramkę.

Ostatnim z testowanych zawodników jest zawodnik Górnika Zabrze Wojciech Hajda. Środkowy pomocnik, który ma za sobą dziewięć występów w PKO Ekstraklasie w minionym sezonie występował w III-ligowych rezerwach Zabrzan w których rozegrał zaledwie cztery spotkania z powodu zerwania więzadła krzyżowego musiał opuścić niemalże cały sezon.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze