Strona główna Piłka nożna Zawodnik beniaminka PKO Ekstraklasa na dopingu?!

Zawodnik beniaminka PKO Ekstraklasa na dopingu?!

0
30.07.2018 Szczecin LOTTO Ekstraklasa Sezon 2018/2019 Pilka Nozna Pogoń Szczecin 0:2 Piast Gliwice /fot. Adam Kowalski

Michał Kołba, czyli bramkarz ŁKS-u pozytywnie przeszedł test na doping, co oznacza obecność w organizmie zakazanej substancji. Klub wstrzymuje się z decyzją o przyszłości piłkarza do czasu potwierdzenia wyników drugą próbką.

Jak poinformował Łódzki Klub Sportowy w swoim oświadczeniu w próbka A badania dopingowego u Michała Kołby zakończyła się wynikiem pozytywnym. Na ten moment nie wiadomo o jaką substancję dokładnie chodzi, a przede wszystkim, czy próbka B potwierdzi wynik.

“Wszyscy mamy nadzieję, że pobrana do badań próbka B wykaże, iż w organizmie piłkarza, który przez ostatnie lata wskazywany był za wzór profesjonalizmu, nie znajdują się żadne substancje widniejące na liście substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

Warto zaznaczyć, że Miłach Kołba jest dla ŁKS-u bardzo zasłużoną osobą, która była w klubie niezależnie od sytuacji i szczebla rozgrywek. Dlatego warto wstrzymać się z werdyktem i krytyką piłkarza do czasu potwierdzenia pozytywnych wyników badania.

Kołba jest podstawowym bramkarzem ŁKS-u, a potwierdzenie wyników najprawdopodobniej wiązałoby się z rozwiązaniem kontraktu i poważnym osłabieniem kadry. A przede wszystkim z utratą wartościowego człowieka, który dla wielu był wzorem profesjonalizmu i lojalności.

  http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze