Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Obrońca Śląska na testach w Koronie

Obrońca Śląska na testach w Koronie

0

Kolejny młody zawodnik jest blisko opuszczenia Śląska Wrocław. 20-letni Krystian Miś przebywa właśnie na testach w Koronie Kielce.

Korona Kielce wciąż aktywnie działa na rynku transferowym. Po sprowadzeniu do klubu Macieja Gostomskiego, Mateusza Możdżenia, Mariusza Rybickiego, Kena Kallaste oraz Michala Peskovicia, spodziewano sie, że kolejnym celem działaczy będzie sprowadzenia napastnika. Tymczasem na testach sprawdzano umiejętności lewego obrońcy – Krystiana Misia.

20-letni zawodnik piłkarską karierę rozpoczynał w Pogoni Syców, a następnie występował w Płomieniu Opatów. W sezonie 2012/13 trafił do młodzieżowej drużyny Śląska Wrocław, gdzie szybko stał się wiodącą postacią. Przez 2.5 roku występował w Śląsku II Wrocław, trenował również z pierwszą drużyną. W minionym sezonie reprezentował barwy Legionovii Legionowo.

Krystian Miś wystąpił w sobotnim sparingu Korony z AEK Ateny, przegranym 0:2. Na boisku pojawił się dopiero w 72. minucie meczu, jednak za swój występ zebrał bardzo pozytywne recenzje. Trener Korony Tomasz Wilman pochwalił zawodnika za dobrą grę na tle silnego rywala i zapowiedział chęć dalszej współpracy.

Komentarze