Strona główna Piłka nożna Zgrupowanie reprezentacji bez Roberta Lewandowskiego?

Zgrupowanie reprezentacji bez Roberta Lewandowskiego?

0
PODZIEL SIĘ
Foto: dr.dk

Nie wszyscy, nawet podstawowi zawodnicy reprezentacji Polski wezmą udział w pierwszym zgrupowaniu przed rosyjskim mundialem (21-26 maja). Nieoficjalnie wiadomo, że wśród nieobecnych może być Robert Lewandowski.

Już za cztery dni rozpocznie się pierwsze zgrupowanie polskiej kadry przed mistrzostwami świata. 28 zawodników, których nazwiska zostaną ogłoszone jutro, mają udać się do nadmorskiej Juraty. Już teraz wiemy, że kilku z nich może jednak nad morze nie pojechać, nawet jeśli zostaną powołani. 

Wśród tych osób ma być podobno sam kapitan reprezentacji Polski-Robert Lewandowski. Napastnik ma dostać od selekcjonera trochę więcej wolnego, by mógł się zregenerować i w pełni wypoczęty rozpoczął walkę na mundialu. Na tę chwilę jednak, nic nie jest pewne.

-18 maja będzie podana grupa piłkarzy, którzy wezmą udział w zgrupowaniach w Juracie i Arłamowie. Nie mogę powiedzieć, kto przyjedzie do Juraty, bo nie wiem, jaka jest grupa. Nie będę spekulował. Trener podejmie decyzję, porozmawia z zawodnikami i będziemy ogłaszać komunikaty – powiedział serwisowi Sportowych Faktów, rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

Komentarze