[WIDEO] Zieliński odchodzi z Empoli, ale z pięknym pożegnaniem!

15 maj 2016, 21:33

Empoli pokonało w ostatniej kolejce Serie A Torino Kamila Glika 2:1, a jedną z dwóch bramek dla gospodarzy strzelił Piotr Zieliński! Jak się później okazało ostatnią w Empoli…

Jak poinformowała stacja Canal+, Zieliński najpóźniej w środę zostanie piłkarzem Liverpoolu! Co za tym idzie stanie się najdroższym Polakiem w historii.

Wracając do samego meczu, Empoli objęło prowadzenie już w 13. minucie po golu wiecznie młodego, 36-letniego Massimo Maccarone. 10 minut po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Piotr Zieliński po świetnej indywidualnej akcji! Chwilę później Torino za sprawą Joela Obiego strzeliła kontaktową bramkę, ale to było wszystko na co tego wieczora było stać ekipę z Turynu.

Piotr Zieliński zagrał w barwach Empoli pełne 90 minut, Kamil po przerwie dwóch meczów również znalazł się w wyjściowym składzie i spędził na płycie boiska całe spotkanie.