Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Zieliński: Szkoda straconych punktów

Zieliński: Szkoda straconych punktów

0
Zagraliśmy lepiej niż tydzień temu z Ruchem, ale na Pogoń było to za mało – powiedział po remisowym spotkaniu przeciwko Pogoni Szczecin, trener Cracovii Jacek Zieliński.

Cracovia Kraków grając w niedzielne popołudnie tylko zremisowała z Pogonią Szczecin (1:1), choć była na prowadzeniu 1:0.

– Szkoda straconych punktów, bo uważam, że zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż tydzień temu z Ruchem. Wtedy spotkała nas krytyka, ale wygraliśmy, a teraz zagraliśmy poprawnie, z dużym zaangażowaniem i lepszą organizacją, ale na Pogoń to nie wystarczyło. Dopisaliśmy punkt do dorobku, ale to tylko mały krok – powiedział trener drużyny z Krakowa.

– W pierwszej połowie mieliśmy problemy z kreacją, bo Pogoń była dobrze ustawiona. Wiadomo, że w drugiej połowie, gdy brakuje sił i zespoły są rozciągnięte na boisko, to miejsca jest więcej i łatwiej o sytuacje. To dopiero początek rundy, a do tego pięć treningów przed meczem z Pogonią odbyliśmy pod balonem na małym boisku, więc trudno schematy wyćwiczyć – zakończył szkoleniowiec Pasów.

Komentarze