Strona główna Piłka nożna Zieliński w Chelsea?! Jest na liście życzeń!

Zieliński w Chelsea?! Jest na liście życzeń!

0
Foto: v-news.it

Choć Maurizio Sarri nie został jeszcze oficjalnie trenerem Chelsea, wydaje się to być tylko kwestią czasu. Niemal pewnym jest, że Włoch niebawem przejmie stery w londyńskiej drużynie. Mimo to, nie zamierza próżnować i już chce zadbać o transfery. W tym celu sporządził odpowiednią listę życzeń.

A otwiera ją nazwisko Piotra Zielińskiego! Polak jest przymierzany do przeprowadzki na Stamford Bridge już od początku, gdy zaczęto łączyć Sarriego z Chelsea. Teraz jednak, po wypłynięciu listy życzeń, spekulacje nabrały jeszcze większego tempa. Zaraz za Zielińskim, są inni zawodnicy Napoli. Najważniejsze nazwiska to Elseid Hysaj oraz Kalidou Koulibaly. Poza nimi, na liście znajduje się były piłkarz neapolitańczyków- Gonzalo Higuain (obenie Juventus).

Dodatkowo, z Napoli ma odejść Marek Hamsik, a Słowaka miałby zastąpić właśnie Zieliński. Dlatego od kilku tygodni mówi się o nowym kontrakcie Polaka w Neapolu. Sytuację podgrzało na pewno zainteresowanie giganta, jakim jest Chelsea.

Sytuacja Zielińskiego wydaje się być idealna. Na horyzoncie widnieje perspektywa przeprowadzki na Wyspy, lub nowego, wysokiego kontraktu i regularnych występów w obecnym klubie.

Komentarze