Zmiana planów sparingowych polskiej reprezentacji

Reprezentacja Polski 26 marca w Krakowie miała zagrać sparing z Chorwacją. Nasi rywale postawili jednak bardzo wysokie wymagania finansowe i trzeba było szukać innej drużyny. Jak podaje „Gazeta Krakowska”, Polacy mogą zmierzyć się z Serbami.

Od kilku miesięcy mówiło się, że reprezentacja Polski, po ponad 2,5 roku przerwy powróci do Krakowa. Wtedy grała jednak na stadionie Cracovii, żegnając Jerzego Dudka. Z kolei na stadionie Wisły ostatni raz Polacy występowali 7 września 2010 roku.

Teraz biało-czerwoni mieli powrócić na obiekt przy Reymonta. Przeciwnikiem mieli być Chorwaci. W ostatniej chwili podwyższyli jednak swoje wymagania finansowe, których Polski Związek Piłki Nożnej nie był w stanie spełnić. Rozpoczęło się więc poszukiwanie nowego rywala, którym według „Gazety Krakowskiej” ma być reprezentacja Serbii.

Nie jest to jedyna zmiana rywala. 3 dni przed meczem w Krakowie, Polacy w Poznaniu mieli zmierzyć się z Irlandią Północną. Z tą reprezentacją zagramy jednak na Euro i trzeba było rywala zmienić. Mówi się, że na stadion Lecha mogą przyjechać Norwegowie bądź Finowie.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA