Zmiany w sztabie szkoleniowym. Michał Probierz stawia na nowe twarze

Aktualizacja: lis 21 2023, 12:37
lis 14 2023, 13:31

Michał Probierz nie będzie dłużej współpracował z Remigiuszem Rzepką i Andrzejem Kasprzakiem, którzy byli trenerami od przygotowania fizycznego w reprezentacji Polski. Selekcjoner miał podjąć decyzję o zmianach w swoim sztabie szkoleniowym już po październikowym zgrupowaniu kadry narodowej.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Oszust i Gwiazda dołączyli do sztabu reprezentacji Polski

W listopadzie reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania. W najbliższy piątek (17 listopada) powalczy z Czechami w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2024. Następnie naszych piłkarzy czeka towarzyskie starcie z Łotwą (21 listopada). W porównaniu z pierwszym zgrupowanie pod wodzą Michała Probierza doszło do kilku istotnych zmian w naszej kadrze narodowej. Nie tylko, jeśli chodzi o piłkarzy.

Z reprezentacją Polski pożegnali się Remigiusz Rzepka i Andrzej Kasprzak. Obaj będą odpowiadali za przygotowanie fizyczne zespołu. Rzepka pracował z naszą kadrą narodową od wielu lat. Był m.in. ważną postacią w sztabie Adama Nawałki (lata 2013-2018). Z kolei Kasprzak miał okazję dbać o przygotowanie naszych piłkarzy zaledwie od września bieżącego roku.

Ich miejsce zajęli Mateusz Oszust i Radosław Gwiazda. Pierwszy z wymienionych miał okazję pracować z Michałem Probierzem w reprezentacji Polski do lat 21. Obaj trenerzy dołączyli już do sztabu szkoleniowego.

Znamy sędziego meczu Polska – Czechy. Sędziował Lewandowskiemu wygrany finał LM

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA