Po meczach 2. rundy kwalifikacji europejskich pucharów zmianie uległy terminy siedmiu meczów LOTTO Ekstraklasy w kolejkach 4-6.
W 4. kolejce Arka Gdynia zagra z Górnikiem Zabrze w sobotę (11.08) o 20:30, a Piast Gliwice z Legią Warszawa w niedzielę (12.08) o 15:30.
Tydzień później Górnik Zabrze zmierzy się z Lechią Gdańsk w sobotę (18.08) o 20:30, a mecz przyjaźni między Legią Warszawa i Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się w niedzielę (19.08) o 15:30.
W 6. kolejce Wisła Kraków podejmie Górnika Zabrze w sobotę o 20:30, Jagiellonia Białystok Miedź Legnica w niedzielę (26.08) o 15:30, o tej samej porze Legia Warszawa zagra z Wisłą Płock.
TERMINARZ LOTTO EKSTRAKLASY 2018/19
4. kolejka
Piątek, 10 sierpnia 2018
Lechia Gdańsk – Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)
Wisła Kraków – Wisła Płock (20:30, Canal+ Sport)
Sobota, 11 sierpnia 2018
Pogoń Szczecin – Cracovia (18:00, Canal+ Sport / nSport+)
Arka Gdynia – Górnik Zabrze (20:30, Canal+ Sport)
Niedziela, 12 sierpnia 2018
Piast Gliwice – Legia Warszawa (15:30, Canal+ Sport)
Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec (18:00, Canal+ Sport)
KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (18:00, Canal+)
Poniedziałek, 13 sierpnia 2018
Korona Kielce – Śląsk Wrocław (18:00, Eurosport 1)
5. kolejka
Piątek, 17 sierpnia 2018
Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 2)
Miedź Legnica – Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport)
Sobota, 18 sierpnia 2018
Wisła Płock – Arka Gdynia (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk (20:30, Canal+ Sport)
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Legia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice (18:00, Canal+ Sport)
Lech Poznań – Wisła Kraków (18:00, Canal+)
Poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)
6. kolejka
Piątek, 24 sierpnia 2018
Piast Gliwice – Cracovia (18:00, Eurosport 2)
Korona Kielce – Arka Gdynia (20:30, Canal+ Sport)
Sobota, 25 sierpnia 2018
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport / nSport+)
Wisła Kraków – Górnik Zabrze (20:30, Canal+ Sport)
Niedziela, 26 sierpnia 2018
Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica (15:30. Canal+ Sport)
Legia Warszawa – Wisła Płock (15:30. Canal+ Sport)
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań (18:00, Canal+)
Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław (18:00, Eurosport 1)
Źródło: BP Ekstraklasa S.A.