Słabe wyniki Polaków w Championship

8 mar 2016, 22:52

W spotkaniach 36. kolejki Championship zagrali dwaj Polacy, Tomasz Kuszczak i Bartłomiej Białkowski.

Niezbyt miło wtorkowy mecz będzie wspominał Tomasz Kuszczak. Były reprezentant Polski w trzy minuty puścił dwie bramki, a jego Birmingham przegrał 2:0 z Blackburn. Naszego goalkeepera pokonał Watt i Graham.

Z kolei drugi z naszych bramkarzy także dwa razy wyciągał piłkę z siatki w spotkaniu z Boltonem. Jego Ipswich zremisowało 2:2. Drugi z naszych graczy w tej drużynie, Piotr Malarczyk nie znalazł się w kadrze meczowej. Dla drużyny Białkowskiego bramki zdobywali Bru i Berra, zaś gole dla rywali ekipy Polaka strzelali Wilson i Dobbie. Bramka tego ostatniego padła w 97. minucie z rzutu karnego.

Ipswich zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Championship. Birmingham jest oczko niżej.