Strona główna Piłka nożna Znaczny wzrost ceny Krychowiaka w tym roku. Polak w światowej czołówce!

Znaczny wzrost ceny Krychowiaka w tym roku. Polak w światowej czołówce!

0

Obecny sezon był wręcz wymarzonym dla Grzegorza Krychowiaka. Znany portal transfermarkt.de zrobił wycenę piłkarzy na przełomie ostatniego roku. Reprezentant Polski znalazł się w “11” sezonu zawodników, których wartość najbardziej wzrosła w ostatnich dwunastu miesiącach.

Przejście z francuskiego Reims do hiszpańskiej Sevilli było przysłowiowym strzałem w “10”. Polak zyskał sławę na całym świecie, dzięki wspaniałym występom w lidze hiszpańskiej. Nic dziwnego, że wraz z dobrą postawą sportową “Krychy” do góry poszła również cena. Piłkarz wciąż obecny rok zaczynał z wartością rynkową opiewającą na około 6 milionów euro. Obecnie nasz rodak wyceniany jest aż na 25 milionów. Krychowiak jest przykładem jak szybko w piłce można wybić się na światowe salony.

Reprezentant Polski trafił, więc do “11” sezonu piłkarzy, których wartość diametralnie wzrosła. Towarzystwo w jakim obraca się Polak w tym rankingu jest niezwykle prestiżowe. Obok zawodnika Sevilli znaleźli się między innymi Neymar, Luis Suarez, oraz Kevin de Bruyne. W zestawieniu zabrakło niestety Roberta Lewandowskiego, który znalazł się tylko na ławce rezerwowych. Wartość napastnika Bayernu jest jednak tak duża, że kapitan naszej reprezentacji nie ma się czym przejmować.

Poniżej prezentujemy całe zestawienie:

Foto: transfermarkt.de
Foto: transfermarkt.de

Komentarze