Strona główna Piłka nożna Europejskie puchary Znamy kadrę Legii na eliminacje LM!

Znamy kadrę Legii na eliminacje LM!

0
Foto: tspbb.pl

Już we wtorek mistrz Polski rozpoczyna walkę o awans do Ligi Mistrzów. Legia zgłosiła właśnie listę 25. zawodników, którzy mogą wystąpić w meczach II rundy eliminacji LM.

Na liście nie pojawił się Michał Masłowski, który jest już ponoć jedną nogą w rewelacji ubiegłego sezonu Ekstraklasu – Piaście Gliwice. W Legii już raczej nikt nie liczy na byłego zawodnika Zawiszy Bydgoszcz, który trafił na Łazienkowską w styczniu 2015 roku.

Swoje miejsce w kadrze znaleźli za to Ondrej Duda, Nemanja Nikolić czy Kasper Hämäläinen. Przyszłość dwóch pierwszych zawodników na Łazienkowskiej wciąż nie jest pewna i bardzo prawdopodobne, że Legia zdecyduje się na ich sprzedaż. Z kolei Fin wciąż narzeka na uraz i nie wiadomo czy będzie gotowy na pierwsze starcie ze Zrnijskim.

Kadra Legii Warszawa : 

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Michał Pazdan, Igor Lewczuk, Tomasz Brzyski, Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Rafał Makowski, Guilherme, Ondrej Duda, Jakub Kosecki, Michał Kopczyński, Stojan Vranjes, Thibault Moulin, Michaił Aleksandrow, Michał Kucharczyk

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Kasper Hamalainen, Jarosław Niezgoda, Sadam Sulley

 

Pierwszy mecz z mistrzem Bośni i Hercegowiny HSK Zrinjski Mostar już we wtorek!

Komentarze