Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Znamy nazwisko nowego trenera Termaliki?!

Znamy nazwisko nowego trenera Termaliki?!

0

Jak donosi na Twitterze dziennikarz Michał Trela – w gronie potencjalnych kandydatów na objęcie posady nowego trenera Bruk-Bet Termaliki Nieciecza przewija się nazwisko Jacka Zielińskiego. 56-latek miałby zastąpić obecnego szkoleniowca Słoników, Mariusza Rumaka.

Zieliński od ponad trzech miesięcy pozostaje bez klubu. Jego ostatnim pracodawcą była Cracovia Kraków, nad która objął stery w 2015 roku. W przeszłości prowadził też takie zespoły jak Ruch Chorzów, Polonia Warszawa czy Lech Poznań. Największymi sukcesami trenerskimi byłego obrońcy są zdobyty Puchar Ekstraklasy z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski w 2008 roku oraz sięgnięcie wraz z Kolejorzem po Superpuchar Polski (2009) i mistrzostwo kraju (sezon 2009/10).

Początek tegorocznych rozgrywek LOTTO Ekstraklasy nie napawa optymizmem wszystkich sympatyków niecieczan. Przez 9. kolejek podopieczni Mariusza Rumaka zgromadzili zaledwie pięć punktów i są czerwoną latarnią ligi. Nic więc dziwnego, że włodarze małopolskiego zespołu szukają zastępcy dla 40-latka.

 

 

Komentarze