poniedziałek, 27 czerwca, 2022

Znamy piłkę PKO Ekstraklasy na przyszły rok, testowali ją najwięksi!

Ze zbliżającym się końcem roku pora myśleć już o tym przyszłym. Władze PKO Ekstraklasy zaprezentowały futbolówkę, jaką będą grać nasi ligowcy od 8 lutego, będzie nią „Uniforia”, oficjalna piłka Euro 2020.

Piłkarze szesnastu klubów PKO Ekstraklasy będą mogli poczuć się jak największe gwiazdy światowego futbolu. Futbolówka została przetestowana przez najlepszych w tym fachu, a już od lutego będzie ona dostępna na polskich arenach zmagań.

„Uniforia” to najnowocześniejsza piłka na świecie, zaprojektowana dla najlepszych, tak mówią o niej producenci firmy Adidas. Jej wygląd tworzą szerokie czarne linie i te cieńsze, w jaśniejszych kolorach.

Dyrektor komunikacji, marketingu i sprzedaży w Ekstraklasie S.A. ma jednak nadzieję, że przynajmniej dla niektórych naszych ligowców rozgrywki ekstraklasowe nie będą jedyną okazją do zagrania tym modelem piłki:

– Oprócz zawodników PKO BP Ekstraklasy, będą nią grać także uczestnicy Mistrzostw Europy, wśród których mam nadzieję, nie zabraknie piłkarzy z polskiej ligi – skomentował Marcin Mikucki.

Początek zmagań PKO Ekstraklasy w roku 2020 od ósmego lutego. http://credit-n.ru/offers-zaim/otlnal-microzaimi.html

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA