Żuraw po meczu Śląsk – Lech

Aktualizacja: 7 cze 2023, 10:11
16 gru 2019, 14:47

Lech Poznań przerwał serię trzech ligowych meczów ze zwycięstwem, a czterech bez straty gola i zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1. Sytuację skomentował trener zespołu, Dariusz Żuraw.

Szkoleniowiec zauważył, że atmosfera była niecodzienna. Na trybunach zabrakło kibiców.

Był to dziwny mecz, przy pustych trybunach. My zaczęliśmy nieźle, pierwsze 15-20 minut wyglądało nieźle, później całkowicie oddaliśmy inicjatywę. Mieliśmy sporo szczęścia, że straciliśmy tylko jedną bramkę. Kolejne 25 minut to był najsłabszy okres zespołu, od kiedy go prowadzę. Mieliśmy szczęście, że straciliśmy tylko jednego gola w tym okresie. Potem wyglądało to już lepiej, a ważnym punktem była nieuznana bramka dla Śląska w drugiej połowie. Był dla nas szczęśliwy remis – ocenił trener Kolejorza.

Źródło: videosportpl