Strona główna Piłka nożna Żuraw z optymizmem przed meczem z ŁKS-em

Żuraw z optymizmem przed meczem z ŁKS-em

1
Lech Poznan - Slask Wroclaw 1:3 N/Z: Dariusz Zuraw fot. Marta Winnowicz

Lech Poznań wrócił na dobre tory. Kolejorz wygrał już trzy mecze z rzędu, z czego dwa w piłkarskiej Ekstraklasie. Tym samym ekipa z Wielkopolski przesunęła się do czołowej ósemki.

Lech ma ogromne szanse na poprawienie swojego dorobku punktowego. Dzięki dwóm ostatnim zwycięstwom w lidze, a także potknięciach ekip z czołówki, Kolejorz traci do najlepszych zaledwie kilka oczek. Przed Lechem kolejne spotkanie. W 18. kolejce zmierzy się z ŁKS Łódź. Jest ogromna szansa, że i ten mecz zakończy się zwycięstwem Kolejorza. ŁKS zajmuje bowiem 14. miejsce.

Spodziewam się otwartego meczu i wielu bramek, ale skoro nasza gra defensywna ostatnio się poprawiła to mam nadzieję, że to tylko my będziemy strzelać – zapowiada trener Lecha, Dariusz Żuraw.

Szkoleniowiec podał też mocne strony swojego najbliższego rywala.

Zespół Kazimierza Moskala jest mocny w ofensywie. Mają Daniego Ramireza, który jednym niekonwencjonalnym zagraniem może rozmontować każdą obronę. Oglądaliśmy ich kilka meczów i analizowaliśmy grę – mówi Żuraw.

Trener poznańskiego Lecha powiedział co spowodowało poprawę formy jego ekipy.

Był taki moment kiedy po dobrym początku zaczęliśmy popełniać trochę błędów i nasza gra w defensywie nie wyglądała najlepiej. Po meczu z Legią stwierdziliśmy w sztabie, że większy nacisk musimy położyć na grę obronną. Praca na treningu spowodowała, że wygląda to lepiej. Zawodnicy są bardziej zaangażowani w grę defensywną i obecnie widzą, że to daje efekty. Nasza organizacja w obronie i gra po stracie piłki jest zdecydowanie lepsza niż w środkowej fazie sezonu – tłumaczy Dariusz Żuraw. http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

1 komentarz